a

Květen 2008

"Darkcoolin" podruhé a snad už naposled

18. května 2008 v 14:59 | Lúmenn |  svět podle Lúmenn...
Vracím se opět k "problému", který měl za vinu zrušení tohoto blogu a mé dlouhé znechucení uživateli internetu. Hlavním důvodem bylo pár osob různého věku a pravděpodobně mužského pohlaví, které neměly nic jiného na práci, než zesměšňovat lidi, které nedokážou pochopit. Nevím proč si vybrali zrovna mě, nejspíš jsem příliš kontroverzní, záhadná a tajuplná nebo co já vím (J). Kamenem úrazu byly tři věci. Za prvé má účast v soutěži Miss Metal, ve které jsem postoupila na casting a nakonec byla vcelku ráda, že jsem nebyla vybrána pro další postup. Za druhé, mé názory na diskuzním serveru hofyland, které se sice mně osobně zdály vcelku normální a časté, ale pánové z nich měli kabaret ještě týden a (buďme upřímní) já z jejich úžasných závěrů také. A konečně zatřetí to byl tento blog, hlavně tedy článek v rubrice Moje názory s názvem "Dárkulíni - civilizační choroba" s datem 4. března 2007, se kterého byly vytrhány věty a dány do změněného kontextu mých fotek, kterými jsem se prezentovala v již zmíněné soutěži.

Jsem zpět...napořád?

18. května 2008 v 13:53 | Lúmenn |  o blogu...
Po dlouhé době, kdy jsem přestala přispívat na tento blog a zkusila přesedlat na jiné stránky, nabízející tvorbu vlastních internetových "deníčků", "blogů", škatulí na naše názory nebo prostě stránek kde se chceme prezentovat, jsem zjistila, ženávštěvnost tohoto blogu neklesá, spíš naopak. Původně jsem ho chtěla smazat, ale měla jsem tu pár článků, které jsem ještě nehodila do počítače a tak jsem si říkala, že si jednou udělám čas a až to zkopíruju, smažu to tu. No, ale čas nebyl a po dvou měsících bez příáspěvku mi stále chodí stejná čísla, jako v době, kdy jsem tu a tam alespoň něčím přispěla. trošku mě to trklo, taky z toho důvodu, že po chvíli užívání e-stránek a ještě asi dalších tří podobných webů jsem zjistlila, že jsou sice zpočátku zdarma, ale čím více služeb chci, tím více musím platit. Tím mi definitivně došlo, že za tím, že většina uživatelů internetu (různého věku, vzdělání i zaměření) asi neužívá www.blog.cz jen proto, že může psát "blogíííííísky pro svoje kamí" ale hlavně tento provozovatel za své služby nic nechce, nabízí neomezenou kapacitu a vcelku jednoduše realizovatelný vlastní design.
Stručně řečeno: seru na blbé řeči pár debilů (možná vědí o kom mluvím:) ) a vracím se zpět na tyto stránky, abych ukázala, že důvod vzdávat se opravdu nemám. A všem, co sem občas zajdou a kterých je dost, alespoň podle statistik návštěvnosti, vzazuju: "Díky vám jsem se vcelku probrala a jestli sem opravdu chdoí tolik lidí, prosím vás nebojte se připsat svůj hodnotící či kritizující komentář, ať mám co nejvíc reflexí na své básně, názory a kdeco sem ještě píšu."
Všechny své příznivce i odpůrce zdraví Lúmennka