b

Nowá bleskajda!!!

18. června 2008 v 10:09 | Lúmenn |  názory, úvahy a zamyšlení...
Bleskowka, bleskovka, blesková soutěž, bleskajda....aneb taky jste se rozhodli založit si web a díky blog.cz to máte zadarmo, jednoduše a rychle + komentáře odkazující na soutěže tohoto typu gratis?

Začnu ale od začátku. Nevěděla jsem hodně dlouho, co to ta bleskovka znamená. Nakonec jsem to odhalila při návštěvě zářícího a blikajícího blogísku, po které jsem málem dostala kopřivku, a už vím, že jedna holčička dá na svůj blog otázku a ostatní holčičky jí musí co nejdříve odpovědět. Která je nejrychlejší, dostane nejhezčí diplom a ty pomalejší dostanou ošklivější diplomy. Otázkou je, proč většinou píšou odpovědi do komentářů, kde si pak stačí přečíst správnou odpověď a být bez problémů na druhém místě. Ale asi jde o princip "první je nejlepší".
Takže jsem ještě jednou ponořila hlavu do "růžové blikající sračky" a našla příklad takové bleskovky. Na jednom cingrlátkovém blogu jsem objevila fotku a k ní otázku: Kdo to je? Kdo poslal dřív, dostal diplom.
No a pak mě to trklo! Já jsem tedy byla vždycky spíš kluk než holka, ale i tak jsem se nevyhnula různým školním hrám se spolužačkami. Vzpomínám si, že jsme taky občas hrály nějakou hru na kvízové otázky a pak si kreslily diplomy nebo nosily drobnosti jako žvýkačky, hračky z Kindervajíček nebo přívěšky na klíče. Tak mě napadlo: vždyť je to to samé, akorát už se slečny nescházejí ve škole nebo ve svých pokojíčcích, ale na internetu. Nedávají si ručně kreslené obrázky, ale vytvoří na počítači diplom z photoshopu.
Není to kurevská škoda??? Není lepší trávit čas s živými kamarády a kamarádkami v reálném světě než si dopisovat přes blog a zírat do obrazovky? Ale abych nepeskovala jen holky. Pro mě bylo největší radostí jít ven se svým samopalem nebo koltem, lítat po hřišti a masakrovat "dinosaury", "nepřátelská vojska" nebo "roboty". Ale dnešní kluci radši zalezou k počítači a hrají proti umělé inteligenci nebo proti kamarádům z vedlější ulice. Blednou, hrbí se, kazí se jim zrak. Nová generace 21.století.
A tak z článku o bleskajdách, kde jsem chtěla zmínit i to, jak mě štvou komentáře typu : Pojď na můj blogís, je tam bleskajda." a nakonec zase lamentuju nad oseudem lidstva. No jo Lúmenn, jde to s tebou z kopce. Zalezu do hor, postavím si poustevnu a budu žrát kořínky než na mě přiběhnou Zelení ochranáři, že ničím vzácný ekosystém. Všecko dneska stojí na hlavě. Blik cvak, kdo první napíše kolik je 5+5 dostane diplomek :P Zdraví Lúmenn
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hey-hou hey-hou | Web | 18. června 2008 v 16:46 | Reagovat

není blog pana novináře třeba známý proto, že se vyskytuje v televizi, lépe řečeno na NOVĚ? to asi vůbec neovlivní návštěvnost, žejo? A upřímně řečeno, on tu šel a napsal komentář, asi protože chtěl. nenutila jsem ho a "dovolím" si tě naštvat!

HEZŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ! =O a už se bojíííím

2 Lúmenn - autorka Lúmenn - autorka | 18. června 2008 v 17:29 | Reagovat

hey hou pajzli jdou, jestli brzo nechcípnou tak si se mnou ještě užijou :) no jooo ona je to vlastně celebrita ahááá tak to jo, to on nepotřebuje přiblblý rady puberťaček, že mě to hned nenapadlo :D ještě že mi to sdělíš :D

3 hey-hou hey-hou | Web | 18. června 2008 v 17:36 | Reagovat

njn, ooh promiň že jsem smazala tvůj koment ale přišel mi trochu "moc". jo a ještě přijmi mou hlubokou omluvu za "radu puberťačky" !

4 hey-hou hey-hou | Web | 18. června 2008 v 19:45 | Reagovat

tak jako ja nemam misto mozku ruzovou pixelku a kdybych mela tak nemuzu mit...no vlastne proc ti to vypravim ze? ebe to nezajima jako vsecky dospele tak zdar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama