b

Změny a novinky na blogu

27. srpna 2008 v 13:34 | Lúmenn |  o blogu...
Po dlouhé době jsem si udělala čas a trochu to tu přestavěla.

Nejvýraznější změnou je zobrazování článků - nyní nikoli jako seznam, ale vždy název plus začátek článku, pro čtenáře bude snazší se rozhodnout, co číst a co ne.
Další podstatné úpravy zažilo menu, trochu se změnily názvy a obsahy rubrik, rubriky ve kterých byl doteď jenom jeden článek byly povětšinou sloučeny do rubriky "Zaujalo mě...", totéž platí pro již zrušenou rubriku "Obrázky".
Modro bílo černý design hvězdné oblohy nechávám a tančit v půlnočním slunci se bude dál. Ale podařilo se mi přemluvit můj "bleskový" internet a nahrála jsem větší množství nových obrázků do Galerie, ve které také přibyly nové rubriky - "Lúmennka" jsou fotky moje a mých přátel, "Hudba" vám ukáže obrázky mých nejoblíbenějších kapel, jejich vystoupení či videoklipů, ve "Fantasy" jsou zase mé oblíbené fantasy obrázky nestvůr, bytostí či situací, no a název "Vampire, gothic, dark art, etc." mluví za všechno.
Kromě toho všeho přibylo pár oblíbených odkazů a snad také přibude hodně nových článků. Zdravím všechny, co mi zachováváte přízeň. Cením si toho. Lúmenn-verya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥♥GrEGOorkA deEAd AnGel♥♥ ♥♥GrEGOorkA deEAd AnGel♥♥ | Web | 27. srpna 2008 v 13:46 | Reagovat

okej....x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama