Top 5 nejděsivějších hororů, které jsem viděla

17. března 2009 v 10:32 | Lúmenn |  filmová díla...
Horory jsem jednu dobu sledovala v jednom kuse. Zívala jsem u nudných vyvražďovaček ála Vřískot, smála se vyděšeným puberťákům v duchařských filmech typu Záhada Blair witch a nechápala strach v očích křesťanů v ďábelských filmech jako je Vymítač ďábla. Pyšně jsem si říkala, že nic na filmovém plátně mě nedokáže vyděsit tak, abych večer nezamhouřila oka. Všechno změnil jeden film, který mou zálibu v příjemném hororovém mrazení proměnil na děsivé noční můry kdykoli si na něj vzpomenu. Byl jím Kruh, po jehož shlédnutí už jsem se na hororové snímky nikdy nedívala stejně, jako předtím. Kromě tohoto filmu jsem ale objevila ještě pár snímků, které ve mně vzbudily opravdový strach. Nebojíte-li se, čtěte níže jaké to jsou.


Nejděsivější horor číslo jedna - Kruh

Posedlá hledáním opravdu strašidelného filmu, jsem si před pěti lety vzala z regálu videopůjčovny japonský horor Ring (=Kruh). Později jsem viděla i jeho americkou verzi, ale ta té japonské nesahá ani po kotníky. Jen vzpomínka na tento horor ve mně vyvolává panickou hrůzu a když náhodou někde zahlédnu obrázek z filmu, mám zaručenou bezesnou noc, plnou studeného potu. Co mě tak vyděsilo?
Pokud jste o tomto filmu ještě neslyšeli a nebo jste neměli tu čest jej shlédnout, v krátkosti se pokusím shrnout děj, pokud mi to třesoucí se ruce na klávesnici dovolí. Mladí studenti jedou na výlet na chatu, kde si půjčí od správce kazetu s filmem. Po jeho shlédnutí všichni zemřou - tři při automobilové nehodě, jedna dívka strachy ve svém pokoji. Její příbuzná, novinářka, se pokusí tuto záhadu vyřešit a jede na zmíněnou chatu, kde shlédne děsivý černobílý film, plný útržkovitých vzpomínek. Zazvoní telefon a neznámý jí hlas oznámí, že za sedm dní zemře. Ona se však nevzdá a pátrá se svým kolegou dál. Postupně odkrývá ponurý příběh dívky Sadako, která byla duševně nemocná a po mnoha pobytech na psychiatrii a podivných úkazech kolem její osoby ji její matka shodí do studny, kde se dívka po několika dnech utrpení utopí. Tato studna se nachází pod chatou, kde přebývali oni zemřelí studenti. Novinářka a její přítel se ponoří do hlubin studny a naleznou mrtvolu dívky, kterou pohřbí. Doufají, že Sadako zanechá své pomsty a dojde klidu. Netuší jak tragicky se mýlí. Jedinou cestou, jak se vymanit z její pomsty je okopírovat kazetu s filmem a dát ji ke shlédnutí někomu dalšímu, aby se její utrpení a bolest rozšiřovalo po světě navěky.
Tak ani nevíte, kolik práce mi dalo napsat děj a nepočůrat se strachy:) Při zvuku čvachtavých kroků či zahlédnutí postavy v bílém oblečení a černými vlasy přes obličej mám co dělat, abych neomdlela. Po promítání tohoto filmu v japonských kinech prý odvezli několik lidí do nemocnice a nejednomu člověku přivodil Kruh duševní poruchu. Nejsem výjimkou. Je to jeden ze dvou filmů, na který už se v životě nepodívám. Proto sem nedávám ani ilustraci, za což se všem odvážnějším a hrůzu milujícím lidem omlouvám, ale prostě nemůžu.

Druhé místo doslova jen o vlásek - Nenávist

Když píšu o Kruhu, musím napsat i o druhém filmu, který se krvavým písmem zapsal do mé duše a jen vzpomínka na něj vyvolává třas. Je jím Nenávist. V tomto případě mi bohatě stačila americká verze tohoto kultovního japonského hororu a tu japonskou verzi jsem po půlhodině musela vypnout.
První část jsme sledovaly se sestrou doma, na druhou jsme šly my bláhové do kina. Je to zvláštní, když sedmnáctiletá téměř dospělá dívka spí po filmu v posteli s mámou, protože se třese strachy.
Opět se přemůžu a stručně shrnu děj - do domu, ve kterém se před lety stala vražda, se nastěhuje rodina, které se začínají postupně dít dost divné věci. Přízrak malého chlapce na schodech je ještě v pohodě, horší je jeho maminka, ukrytá na místě svého zavraždění - na půdě. Člověk, co zemře pln nenávisti si pak tuto nenávist uchová v duši a ta nemůže odejít na druhý břeh. Nejinak tomu bylo i v případě ženy, kterou zabil její manžel poté, co utopil jejich synka ve vaně. A samozřejmě i tento "duch" se mstí. První i druhý díl je plný děsivých scén a vzhledem k tomu, že jsem děj raději vytěsnila ze své paměti, mohu jenom říct, že od shlédnutí Nenávisti se ke strachu z televizních obrazovek připojil ještě strach z dlouhých černých vlasů a schodišť. Kdo neviděl, nepochopí…a může být rád:)
Opět bez ilustrace, protože některé vzpomínky si vážně nechci oživovat.

Třetí místo na žebříčku hrůzy - Silent Hill

Vzhledem k tomu, že ve mně lidské utrpení vyvolává dosti nepříjemné pocity, byl Silent Hill snímkem, který mě opravdu vyděsil. Ovšem na tento film už dokážu vzpomínat, bavit se o něm a dokonce se na něj i znovu podívat.
Děj pojednává o malé dívce, mám dojem že se jmenuje Sára, kterou trápí děsivé sny, náměsíčnost a noční pomočování. Její matka už neví, co s ní a tak když dívenka neustále opakuje jméno vesnice Silent Hill, rozhodně se, že tam s ní zajede, aby přišla záhadě na kloub. Zjistí ovšem, že Silent Hill je místo duchů - před lety tam v dolech vypukl požár, který pořád pod městem zuří a tak byli všichni obyvatelé evakuováni a vstup do města je zakázán.
Jenomže Sára po příjezdu na okraj zátarasu uteče z auta a mamince se ztratí. Zoufalá matka se dcerku vydá hledat - pomáhá jí policistka, která se jim snažila zabránit ve vstupu do města, aby tam nakonec zůstala uvězněna také. Silent Hill je pokryté bílým popílkem ze zuřícího požáru a zcela prázdné. Až na chvíle, kdy zatroubí siréna, zazní zvony a celé město na několik hodin ovládne Zlo. Stěny domů se změní, po ulicích se procházejí torza uhořelých dětí a chaos a strach doplňuje postava Kata s obrovskou sekyrou a podivnou maskou, která nemilosrdně usiluje o život každého, na koho narazí. V těchto scénách opravdu běhá mráz po zádech a zkažený dech hniloby, zkázy a rozkladu cítíte i přes televizní obrazovku.
Matka Sandry a policistka nakonec zjistí, že ve městě žijí lidé, skrývající se v kostele a postupně odkrývají hrůznou minulost místa. V nemocnici objeví další dívku Sáru a konečně pochopí, co mají obě dívky společného. Konec je opravdu zajímavý a mrazivý, kdo film ještě neviděl, tomu jej vřele doporučuju a nebudu už nic více prozrazovat.
Něžná dívěnka Sára má za sebou dost zlý minulý život

Vítejte v Silent Hillu...

Kat si pro vás přijde!

Čtvrté místo míří do hlubin psychiky - Recyklace

Tento film není prvoplánově děsivý, ačkoli scény s oběšenými mrtvými, kteří natahují své pařáty po živé návštěvnici svého světa, přece jen v zádech zamrazí. Mnohem děsivější je myšlenka tohoto filmu. Jako děj snímku sem kopíruji moji recenzi, kterou si můžete přečíst i na cavern.cz nebo zde na blogu v rubrice filmová díla.
Asijské horory jsou proslulé tím, že se naprosto liší od těch evropských - a Recyklace toto pravidlo potvrzuje na dvě sta procent. Režiséři tohoto ponurého snímku ( bratři Danny Pang a Oxide Pang Chun) si ostatně již udělali jméno světoznámým filmem Oko, který nedávno přetočili Američané do pro Evropany stravitelnější podoby. S Recyklací by to rozhodně neměli tak snadné. Celý film je pojat natolik naturalisticky, drasticky a přitom s něhou a láskou, že by si na něm vylámaly zuby i ti nejproslulejší tvůrci západního světa.
Celý příběh začíná dost prostě - mladá spisovatelka Tsui, která sbírá jedno ocenění za druhým a její knihy jsou úžasnými bestsellery, představuje veřejnosti svůj nový projekt. Má to být kniha strašidelná, tajemná a ponurá - úplně odlišná od láskobolných románů, které psala doteď. Co se však nadšení novináři nedozví je fakt, že Tsui ještě nenapsala ani řádek. Zatímco při psaní ostatních knih čerpala z bolestného a přece krásného vztahu se svým bývalým přítelem, nápady pro nový příběh se jí v hlavě mísí a tak do koše létají popsané papíry jeden za druhým.
V tu chvíli začíná její cesta. Letící listy popsané zaškrtanými řádky ji zavedou až k výtahu do jiného světa. Světa opuštěných věcí, zapomenutých mrtvých, zvadlých květin a vyhozených hraček. Světa, kde nikdo nedokáže milovat, protože ti, co jej kdysi milovali, na něj zapomněli. Světa, kde vrzající kolotoče, panenky s promáčklými hlavičkami i potracené děti končí v nicotě, která si pro ně přijde, až nastane okamžik Recyklace.
Tsui ví, že do tohoto světa nepatří a za každou cenu se chce vrátit zpět. Průvodcem hrůznými místy plnými žalu a utrpení se jí stane dívenka Teng-ju a až na konci své pouti konečně Tsui pochopí, proč musela do ponuré země recyklace zavítat, co všechno si může odnést a co všechno v ní musí zanechat.
Celý film nemá prvoplánově vyděsit, spíše donutit člověka přemýšlet o pomíjivosti jeho samého i světa ve kterém žije. Vybledlé barvy, pokřivená místa, mrtví trpící osaměním, skály vznášející ve vzduchu a desítky dalších detailů dokonale navodí atmosféru místa, v němž není místo pro štěstí a smích. Po skončení filmu si vydechnete ulehčením, že váš pokoj je barevný a venku svítí slunce, ale mrazivá myšlenka, že tam někde pláče váš medvídek, kterého jste kvůli vypadlému očičku hodili do popelnice, z vašeho nitra už nezmizí.
Svět opuštěných věcí je ponurý a temný

Maska snad na chvíli oddálí okamžik Recyklace...

Ti, které jsi opustila, mají chuť se mstít!

Pátý nejděsivější je syn Satana - Satan přichází

Jedná se o dost starý horor (v originále se jmenuje Omen, nedávno byl natočen remake), který mě děsí spíše svou ponurou atmosférou, než představou konce světa v rukou ďábla.
Ženě italského senátora se narodí v církevní nemocnici mrtvé dítě, představený onoho kláštera mu však navrhne, aby si vzal za své jiné dítě, narozené v té samé noci, jehož matka, neznámá tulačka, však při porodu zemřela. Muž souhlasí a za svého přijme úplně cizího chlapce, kterému dají se ženou jméno Damián. Po pár letech se odstěhují do Anglie, kde Ital získá práci jako velvyslanec. V tuto chvíli se ale začnou odehrávat děsivé události okolo "jeho" syna. Smrt chůvy, její divná nová nástupkyně, splašená zvířata v ZOO, nebezpečný rotvajler v chlapcově pokoji…to vše je teprve začátek.
Z Itálie přijede otec z kláštera, kde se Damián narodil a varuje velvyslance před zkázou, kterou může to dítě přivodit. Je to totiž dítě ďáblovo. Jako dostatečný důkaz poslouží třeba kostra vlčice v hrobě, kde má ležet chlapcova matka. Ďáblova smyčka se stahuje, kněz umírá za podivných okolností a velvyslanec se rozhodne Damiána zabít. Ale ďábel má jiné plány. Policie tak udeří v poslední chvíli, kdy otec na oltáři kostelu vraždí svého nevlastního syna - antikrista. Velvyslanec i jeho žena jsou mrtví, malý ďábel Damián žije a nic už nebrání jeho chůvě, aby jej vychovala podle svých představ. Poslední ďábelský škleb na dětské tváři a zbytek si diváku domysli sám.
Tento film ve mně vzbudil strach hlavně díky tvářičce malého Damiána, tak dětská, tak nevinná a tak děsivá. Ostatně i ponuré scény na hřbitově a v kostele, doplněné o výtečnou hudbu, dokázaly vyvolat strach i v mé pohanské duši:)
Roztomilý chlapeček, že?

Starý hřbitov vydává svá tajemství jen velmi neochotně

Mamiiii, já nechci do kostela!!!

Další horory najdete zde:
 

27 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (167)
Zobrazit starší komentáře

101 Lucianne Gray Lucianne Gray | E-mail | Web | 27. října 2012 v 20:03 | Reagovat

No u mě absolutně vítězí Silent Hill. Možná taky proto, že kromě něj a Záhady Blair Witch (moc se mi líbila) žádný neviděla a ani nemám zájem. Zvlášť Kruh niajk netoužím vidět, brr... Asi jsem divná, ale Silent Hillu jsem se nijak, ale opravdu NIJAK nebála. Měla jsem z něj takové smutné pocity, soucítila jsem s popálenou holčičkou, u konce tedy dospělou holkou. Vážně působivý film, miluju ho. =)

102 HorrorWood HorrorWood | E-mail | 30. října 2012 v 22:01 | Reagovat

Nič v zlom ale podla mňa máš  dosť slabú psychiku .... kruh nieje podla mna strašidelný až tak ako to opisuješ a nenávisť už vonkoncom :D

103 Nebojsa Nebojsa | 1. listopadu 2012 v 23:42 | Reagovat

Pokud chcete doporucit horor. Staci si v noci prepnout na ct24 Prenos z jednani Poslanecke snemovny. Zaruceny děs a hrůza...

104 angels angels | E-mail | 9. listopadu 2012 v 21:16 | Reagovat

nuda stare nejake spomalene chtelo bz to modernejsi film

105 jajaja jajaja | 20. listopadu 2012 v 16:36 | Reagovat

ja viděla ve 3:15 zemřeš.Bylo to dobry

106 Fia Fia | E-mail | 1. prosince 2012 v 8:17 | Reagovat

Zkuste Loď Duchů

107 Inferiallus Inferiallus | 5. prosince 2012 v 13:16 | Reagovat

kruh ujde
nenávist jsem neviděl, ale podívám se, pokud budu moct a ostatní jsem neviděl a ani mě to nezaujalo se n ato podívat. Dnes se podívám v 22:00 (na horory ve dne se nikdy nedívam, bych pak brečel. Den horory kazí...) na grave encounter. Viděl sjem trailer a trochu mě provokovalo to černé nic v hubě.

108 lumen lumen | 16. prosince 2012 v 19:46 | Reagovat

jediné co jsem neviděla byla Recyklace...no vypadá zajímavě, ale jinak nemůžu pochopit co tě na těch ostatních filmech tak vyděsilo...

109 ladis2012 ladis2012 | E-mail | 27. prosince 2012 v 10:55 | Reagovat

vy jste zeny co tohle jsou prt horory vy miminka

110 kikyn3x kikyn3x | 5. ledna 2013 v 21:03 | Reagovat

já viděla skoro všechny horory co tu píšete- slabí ..! kruh-čeho ste se báli??
noční můra v Elm street -tomu sem se spíš smála :DD

111 Hannah Hannah | Web | 8. ledna 2013 v 16:51 | Reagovat

Doporučuju Insidious, Zlověstné ticho , Orphan, Případ číslo 39 a nedávno jsem stáhla horor Lidská stonožka. Neviděla jsem to celé, ale je to pěkná nechutnost :P

112 Hannah Hannah | Web | 9. ledna 2013 v 16:05 | Reagovat

[49]: Taky jsme cestou do Anglie koukaly na Zmeškaný hovor. Usnula jsem přitom. :D

113 Theia Theia | E-mail | Web | 20. ledna 2013 v 19:35 | Reagovat

Podle mě nejděsivější horor A TAKÉ NAPŮL dokument je ´Dábel v těle. Opravdu jsem se tak bála ,že jsem se na to ani nedokoukala.Doporučuji už kvůli poučení co se muže stát pokud nebudeme opatrní.

114 hvghzugu5op hvghzugu5op | 9. února 2013 v 20:07 | Reagovat

khufgfcnhi4bn    bhhgigt

115 zdenka zdenka | 22. února 2013 v 10:48 | Reagovat

Doporučuji AMERICKÁ KLEDBA

116 Lucka Lucka | E-mail | 27. března 2013 v 6:53 | Reagovat

Sem napište komentář

[106]: Loď duchů sem viděla, když mi bylo 8 a asi na to nezapomenu ... -_- Ale je to celkem drsnej film ... Taky doporujuču tředa Freddy nebo Dům slunečnic
:)

117 Tommy Tommy | 28. března 2013 v 1:23 | Reagovat

Já osobně mám problém s horory. Nevím proč, ale už dobrých pár let sem neviděl nic co by mě vyděsilo. Dobrých pět večerů v týdnu koukám na horory a nic. Docela mě to sere, protože miluji když mě film děsí. Jediné co mě dokáže vyděsit jsou hororové gamesy. Úplně jiný zážitek, když jste hlavní postava vy sám. Zrovna jdu zkusit tu recyklaci, tak uvidíme.

118 Tommy Tommy | 28. března 2013 v 14:38 | Reagovat

Btw, většina věcí co tu píšete jsou komedie co si na horor jen hrají.

119 tynka tynka | E-mail | 31. března 2013 v 9:06 | Reagovat

traparny to sou ste deti"!!!!!!! :DDDDDD

120 Bukul♥ Bukul♥ | 1. dubna 2013 v 11:32 | Reagovat

doporučuju horor Sinister.. je prohlášen za nejhorší horor teď :)

121 Dom Dom | Web | 20. dubna 2013 v 17:14 | Reagovat

Insidious je bezva horor, doporučuju (bezva zpracování, jako horor moc strašidelný nebyl, spíš je na něm strašidelné to, že se to může stát každému (ten konec).. brr).. jinak nenávist jsem viděla s kamarády, kteří si z toho dělali srandu, takže jsem z toho nic neměla :(

122 Klerka Klerka | 3. května 2013 v 17:28 | Reagovat

U mě vede nový horor MAMA a lesní duch , stojí za to ale je to opravdu jen pro silné povahy tak kdo se rád bojí určitě skoukněte

123 majkysek majkysek | E-mail | 10. června 2013 v 17:54 | Reagovat

[102]: moje slova... sme se s kámoškama kruhu hodne bály a když sem se na to podívala tak je to pohádka...jediná hnusná scénka je to s tím koněm jak tam spadne pod tu lod...ble chudák koníček....ale proste je to pohádka.. :D

124 Cerolline Cerolline | Web | 20. června 2013 v 17:00 | Reagovat

[87]:
Mučedníci - asi nejlepší horor zároveň na psychiku i brutalitu. Na konci, když ji tam šli stáhnout z kůže, tak to jsem neměla ani sílu dokoukat. Vůbec se mi to nelíbilo.
Osobně mám raději horory s duchy nebo víc na psychiku, ale když je to aspoň trochu kvalitní, kouknu se i na brutální (např. Pach krve).
Super horor je podle mě Nepřemožitelné zlo, sledovala jsem to ve dne, takže se zkazila atmosféra, ale docela jsem se u toho bála, což je na mě výkon :D
Jinak se u hororů nebojím, ale strašně mě baví..

125 Honza Honza | E-mail | 2. července 2013 v 21:20 | Reagovat

Při vyprávění děje kruhu se ti spletly dohromady japonská a americká verze. V japonské verzi není dívka na psychiatrii, ale její matka má telepatické schopnosti a jakýsi profesor ji studuje a předvádí na veřejnosti. Sama Sadako má schopnost ještě hrůznější - umí myšlenkou zabít. Do studny ji nehodí matka jako v americké verzi, ale ten profesor. Ale to jsou detaily. Mně se ta americká verze taky zdá silnější,  je míň složitá, ale o to víc má "tah na branku", i tím, že tam tu holku nezlidšťujou jako v americké verzi, kde ji vyzpovídá psychiatr, ale zůstává fakt tajemným zlem. I ta scéna na konci je působivější.

126 Honza Honza | E-mail | 2. července 2013 v 21:29 | Reagovat

Sorry, chtěl jsem samozřejmě napsat "japonská verze se mi zdá silnější".

127 Honza Honza | E-mail | 4. července 2013 v 14:49 | Reagovat

Dodal bych, že Kruh, aspoň tedy v původní japonské verzi, je opravdu děsivější než mnohé jiné. Hororovost tam totiž není založena prvoplánově na brutalitě jako ve filmu Pátek třináctého ani na nějaké quasi komixové obludě, ale na přesvědčivé sugesci myšlenky. Po zhlédnutí pozdě v noci jsem měl skutečně pocit (rozum ho samozřejmě vyvracel), že může existovat zlo z onoho světa, proti kterému nic nezmůžete, které se může vynořit kdykoli a které nelze usmířit. A ta "vylézací" scéna je v japonské verzi udělaná tak, že diváci v kině se normálně museli bát, že ta mrtvá holka s vlasy přes tvář proleze i k nim do hlediště :-) To se v americké přes všechny vizuální efekty zdaleka tak nepovedlo.

128 Jorgito Jorgito | 26. července 2013 v 21:32 | Reagovat

Sprominutím Loď duchů a Prokletí domu slunečnic jsou hodně slabý bez atmosféry. Naopak Sirotek, Případ č.39, Sillent hill, Mrtvá jáma, Wolf creek, T.M.A, Horizont události, Sirotčinec, Borderland, Kruh, Oko, Pád do tmy, Blair witch, Borderland, Amityville horror, Vlčí bouda, tak to jsou atmosférický filmy, některý až mrazivý. Je i několik thrillerů, který jsou hodně děsivý.

129 Jorgito Jorgito | 26. července 2013 v 22:03 | Reagovat

...ještě stojí za to zmínit dobrý komorní psychohoror Otevřené oči (Chasing sleep)

130 honza honza | 16. srpna 2013 v 20:56 | Reagovat

Díky za skvělé typy. Bál jsem se jen při čtení, těch popisů.. Takže jednoznačně stahuju!!

131 Satanic Satanic | 28. srpna 2013 v 17:12 | Reagovat

ta holka ze silent hillu se nemenovala sára ale alesa

132 Petr Petr | 1. září 2013 v 19:46 | Reagovat

Tvl kruh sem videl stokrat stahnete si v zajeti demonu 100% zarucene posrani

133 Hororáci ^^ Hororáci ^^ | 12. září 2013 v 16:59 | Reagovat

Silent Hill - Sára? Are you fucking kiding me?! Jmenovala se Sharon a ta "zlá" Alesa... But, no problem.

134 divokanikca divokanikca | 13. září 2013 v 16:04 | Reagovat

Očista

135 NaTt NaTt | 27. září 2013 v 22:03 | Reagovat

Kruh mě vůbec nebaví, je to kravina a zařadila bych tak do nejnudnějších hororů, i ten vřískot je lepší ;D

136 Msmbeach Msmbeach | 21. října 2013 v 14:53 | Reagovat

S prvními třemi mi nezbývá než souhlasit, je fakt, že Japonci opravdu umí točit horrory. Co se týče recenzí Silent hill nikdy nepatřil mezi ty dobře hodnocené, ale já ho miluju. Druhý díl, tedy Návrat do Silent Hillu jer slabší, ale i tak, nemůžeme toho přece příliš očekávat od zfilmované herní série, byť patří mezi nejděsivější. Po zhlédnutí Nenávisti mě vyděsí jakýkoliv náznak poletujících vlasů a to už jak ve hře tak filmu. Za mě bych přidala snad ještě Twin Peaks nebo Death Tunnel. Jako mírně strašidelná pohádka se mi líbí Van Helsing, kde se pokaždé leknu toho pitomého Dr.Jekylla a Hydea..

137 18 Tauri 18 Tauri | 2. listopadu 2013 v 12:11 | Reagovat

taky dobrý jsou Frágiles (Nepřemožitelné zlo), Ils (Nevinné bestie), La casa muda (Němý dům) a The strangers (Oni)

138 RV RV | 14. listopadu 2013 v 0:31 | Reagovat
139 michal horsky michal horsky | E-mail | 21. listopadu 2013 v 4:34 | Reagovat

[117]:ty vole já když viděl nenávist tak sem byl po 3denním tahu a já nemoh usnout jak sem se bál že si pro mě příde ta svině japonská A kdo se jí bojí tak napište a nebojte se. Stejně čeká.

140 Caph Caph | 24. listopadu 2013 v 0:06 | Reagovat

Já mam taky problém, že mě nic neděsí. U čeho jsem se trochu bál byla Blair witch, Když se větev ulomí, Akta X II (13díl), Vlčí bouda a pak už o ničem nevim.

141 Caph Caph | 24. listopadu 2013 v 0:08 | Reagovat

Já mam taky problém, že mě nic neděsí. U čeho jsem se trochu bál byla Blair witch, Když se větev ulomí, Akta X II (13díl), Vlčí bouda a pak už o ničem nevim. Dřív se točily kvalitnější horory, dneska jsou to takový sračky neoriginální a bez atmosféry.

142 Krvavá Katka Krvavá Katka | E-mail | 22. prosince 2013 v 11:23 | Reagovat

Já se hororů strašně až k smrti (ne)bojim!
Ani nevim! Ale nejhorší je asi panenka čakí ale nevim možná i Fredy z Elm street.
Veselé Vánoce :)

143 nic nic | E-mail | 22. prosince 2013 v 11:24 | Reagovat

Sem napište text

144 nic nic | E-mail | 22. prosince 2013 v 11:25 | Reagovat

:(

145 Krvavá Katko Krvavá Katko | 24. prosince 2013 v 12:40 | Reagovat

i Tobě hezké Vánoce! ...ale s tím Chuckym a Fredym Ti dobře zahrabalo, takový komický postavičky že by byly nejhorší, to snad ne :)

146 monika monika | 4. dubna 2014 v 11:24 | Reagovat

Nevím co říct

147 RubyClarie RubyClarie | E-mail | 6. dubna 2014 v 21:56 | Reagovat

Kruh? Silent hill? Nenávist? A to jako vážně? Proboha, to jsem koukala, když mi bylo tak devět -.- Dobrá mi přijde ta recyklace, na to se s radostí podívám, ale ten zbytek... Co je na tom proboha tak děsivýho?

148 Bludička Bludička | 14. května 2014 v 14:49 | Reagovat

Poserové!!

149 satanas satanas | 22. května 2014 v 22:43 | Reagovat

Najlepsie co som videl.su klasika chucky nocny mura v eml street , piatok 13 ,dom voskovych figurin , saw a tie najdesivejsie : jazero smrti ( eden lake ) , siesty zmysel  , hruza v conecticate ,mama, lesni duch ( evil dead ) , a hlavne plivu na vas hrob 1 ,2 to je vynikajuce odporucam

150 Michal Michal | E-mail | 11. června 2014 v 22:14 | Reagovat

kdyz se rekne desivý horor, tak si kazdej pod timhle pojmeme predstavy filmy typu Zahada blair witch, nebo Paranormal Activity ci Rec1,2.Filmy typu Silent hill a podobny blbosti vnesou na platno to,co uz je okoukany,co zna snad kazdy z nas a dopredu uz dokaze odhadnout o co GO!jestli chce nekdo opravdovej horor u kteryho by se vylozene klepal strachy a vecer by z toho blbe usinal,tak doporucuji Rec nebo Sinister.opravdu jde o filmy,ktere maji co nabydnout a ktere divakovy nenadeli na talir to,co uz zna,co je okoukany nebo vyzualne udelany nesmysli

151 Michal Michal | E-mail | 11. června 2014 v 22:19 | Reagovat

lidi! jestli chcete opravdu film u kteryho se budete klepat strachy,zkuste Sinister,Rec,mama nebo vymitac dabla ci temne nebe.opravdu tyhle filmy chytnou a nepustej.sracky typu kruh,silent hill jsou pro deti :-D

152 Michal Michal | E-mail | 11. června 2014 v 22:21 | Reagovat

[148]: ja na tohle koukal kdyz mi bylo 10 let :-D

153 Contra Contra | 21. července 2014 v 17:27 | Reagovat

Japonský kruh je originál, to je jako hra S.H. asi 5 let trvalo Američanům, než jim Japonci propůjčili práva, ze hry udělat film, zas kopie. Ale konečně přišel obrat, dobrý horor je V zajetí démonů.

154 nela svobodová nela svobodová | E-mail | 22. července 2014 v 13:09 | Reagovat

potřebuju pomoct prosím, nevím jak se ten horor jmenuje ale vím že žena tragicky přišla při autonehodě o manžela a syna tak ju kamarádky vemou do hor na chatu aby zapomnela a přišla na jiné myšlenky a že prozkoumají jeskyni ale vlezou uplne do jine!!!!a tam je zabiji takovy stvoreni jak to mam najit:::kdo mi poradi???

155 Verča Verča | 3. srpna 2014 v 13:28 | Reagovat

ta holka v sillent hill se jmenuje sharoon a ne sára

156 pomoc pomoc | 6. září 2014 v 14:46 | Reagovat

ahoj já potřebuju poradit. když se koukám na saw tak se nebojim i na kruh fak na všechny. Nevíte co to je

157 ještěrka ještěrka | 13. září 2014 v 1:19 | Reagovat

[154]:pád do tmy

158 maky maky | 18. září 2014 v 11:50 | Reagovat

Kruh jsem videla americki ale na ten japonsky se musim kouknout.

159 Midori Midori | Web | 5. října 2014 v 11:32 | Reagovat

V Nenávisti s tebou naprosto souhlasím .__. po tom hororu jsem nemohla usnout! i teď z něj mám noční můry a to už to bude rok co jsem ho viděla, jenom obrázky z toho filmu mě naprosto děsí! Kruh jsem viděla jenom v americké verzi, která mi příběhově přišla dobrá, ale zpracováním absolutně na nic, takže jde se stáhnout originální kruh :3 dlouho jsem se z ničeho nepodělala strachy :'DDDDDDD

160 Lolli Lolli | 4. prosince 2014 v 19:14 | Reagovat

Ja som sa na Kruhu smiala (utasavala) :D

161 Čamsi Čamsi | 22. prosince 2014 v 14:21 | Reagovat

DŮM TISÍCE MRTVOL A  na něj navazující VYVRŽENCI PEKLA. HUMUS!!!

162 Jessabelle online ke shlédnutí Jessabelle online ke shlédnutí | Web | 25. prosince 2014 v 18:32 | Reagovat

Těším se, až bude na netu film Jessabelle online ke shlédnutí.

163 Nikollll Nikollll | E-mail | 31. ledna 2015 v 14:08 | Reagovat

všechny zmíněné horory mě děsivé vůbec nepřišli...ani Japonské ani Americké verze...samozřejmě každý jinak ty filmy vnímáme ale ještě jsem nenarazila na horor který by mě opravdu vyděsil...

164 luckaaa a betyy luckaaa a betyy | 11. května 2015 v 14:01 | Reagovat

když jsem byla malá a teta neměla popsané cédečka a pustila nám KRUH bylo to hrozné

165 anonim anonim | 1. listopadu 2015 v 9:24 | Reagovat

[105]: není to? 3:15 zemřeš??????

166 Mona Mona | 30. června 2016 v 17:13 | Reagovat

To jste teda hodne slabý :D

167 Levi Levi | 4. září 2017 v 9:16 | Reagovat

[150]: Paranormaql Activity nudnější sračku si napsat ani nemohl, nesahá Silent Hillu, Nenávisti a Kruhu ani po ty hrůzné paty. Naprostá Americká sračka bez atmosféry, pro diváky co se bojí pohnutého polštáře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama