b

Moje tvorba...

24. března 2009 v 22:36 | Lúmenn


Verše z mého pera smočeného v krvi a slzách...prostě střípky mojí
duše seskládané do rádoby umělecké podoby zvané báseň.


Lúmennčiny kratší texty, většinou z fantasy, sci-fi nebo hororového žánru.


Můj zatím rozpracovaný román odehrávající se v blízké budoucnosti. Hlavní hrdiny, upírku Lomiel a kočkodlaka , kterému všichni říkají jenom Kocour, pojí pouto lásky, jež nemůže zpřetrhat ani rozdílnost jejich ras. Pomůže jejich láska k dobrému konci války mezi upíry, zoantropy a rodem upírobijců, který se již staletí snaží vyhubit oba rody?
Na pokračování! V současné době pozastaveno.


První díl románu, který jsem napsala ve svých třinácti letech, který nese podtitul - volná variace na Tolkienovo téma. Máte-li rádi Středozem plnou statečných elfů, zlovolných skřetů, tajemných hvozdů, nebezpečných podzemních chodeb a toužíte-li prožít příběh plný lásky, bolesti a napětí, pak je Paní prstenů určena právě vám.
Na pokračování - v současné době kompletně zveřejněno.


Druhý díl mého pubertálního románu se odehrává deset let po Lúmennině smrti.
Lúmenn se navrací do Středozemě a pokračuje ve svém poslání s věrným Manamrodem po boku. V cestě jí stojí ještě mnoho překážek, které musí překonat...
Na pokračování - v současné době kompletně zvěřejněno, ale tato kniha nebyla nikdy dopsána, končí zhruba ve třetině a další pokračování se neplánuje.


Pracovní název proto, že dílko zatím jiný než pracovní název nemá. Hlavní hrdinkou je ne moc pěkná a dost vychrtlá holka, která má to štěstí (nebo spíš smůlu), že vídá věci, které jiní lidé nevidí a ty věci ji za to nemají zrovna moc rády. A kromě ní je Blázinec o tom, že to, že jste za mřížemi, ještě neznamená, že jste v bezpečí.
Na pokračování! Nové části příběhu vycházejí cca jednou týdně.

Různé drobnější prózy, které se nedají zařadit ani mezi názory, ani mezi povídky.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama