bHuííí

20. února 2010 v 19:55 | Lúmenn |  Lúmennčin veřejný deníček...
Huííí je úžasné citoslovce - jedno z mnoha speciálních, které doma používáme. Může znamenat mnohé - štěstí, smutek, únavu, překvapení... záleží na intonaci projevu. Bohužel na internetu intonaci moc nezapojím a tak vám huííí v nadpisu zůstává patrně záhadou. Možná by to vysvětlilo "uchtaskvík" nebo něco jako "achupšíjeje"...


No dobrá, dosti bylo citoslovení, správná odpověď zní - je to unavené huííí. A to velmi unavené, protože včerejší akce byla fakt náročná. Do postele jsem se dostala až po sedmé a to jsem ještě předtím musela ujít skoro tři kilometry, vypít asi tři litry nejrůznějších druhů alkoholu (no dobře to jsem nemusela) a celou noc být vzhůru a skákat a pogovat a blbnout (tak to jsem taky vyloženě nemusela, ale spát prostě nebylo kde a hudba udělala svoje, takže ani tomu vyvádění se moc odolat nedalo).
Výsledkem jsou vyřvané hlasivky, bolavá záda a nohy, únava jak cyp, ale taky skvělý pocit po večeru (a noci) prožité s přáteli, kdy jsem se bavila jako už dlouho ne a stejně tak se po dlouhé době bavil i Finnýsek, který si to užil stejně jako já.
Verdikt? Další koncert Barbar Punku a další skvělá punková akce:) Tento týden jsem si ale nařídila povinnou rekonvalescenci a na nějaký čas si prostě musím od kaleb odpočinout, jinak mi to moje tělo dá pěkně vyžrat. Hlavně mi pozítří začíná škola a s tím i povinnosti, takže musím být stále svěží a připravená a tak všelijak podobně. Co to znamená? Snad víc článků na blogu, víc přečtených knih a zkouknutých filmů, víc klidných večerů a příjemného (nebo aspoň příjemnějšího) ranního vstávání.
Nezavěšujte prosím, jste v pořadí:) Vaše Lum
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Axel Edelstein Axel Edelstein | 20. února 2010 v 20:37 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=YPZOvRXvku0

Jo, to byly časy, kdy se ta hudba dala ještě poslouchat. *nostalgická slza*

2 Elysia Elysia | Web | 21. února 2010 v 18:31 | Reagovat

hlavni je, ze si uzivas:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama