a


Komentáře

Zobrazit vše (105)
Zobrazit starší komentáře

101 Lúmenn Lúmenn | Web | 14. srpna 2016 v 15:18 | Reagovat

[100]: ale ty nemáš pravdu a hned několikrát:) Netvrdím, že neexistují šťastné hetero páry s dětmi - sama jich znám spoustu;) Nikde nepíšu, že homo lidé mají šťastnější vztahy, než ti nehomo, myslím, že poměr funkčních a nefuknčních vztahů bude asi u obou orientací podobný;) A tradiční rodinu nijak nehaním, jenom si z tohoto modelu vycucaného z prstu a historicky vlastně existujícího jen kratičce, nesedám na zadek:) A dokonce se mýlíš i v tom posledním - nejsem lesba a muže mám a chci s ním jak děti, tak společné štěstí:) Ty domněnky jsou ale svinstvo, co?:)

102 mirek mirek | 26. května 2018 v 12:51 | Reagovat

"Udělali si z nás experiment"

Cassidy Bronagh je zase "dcerou dvou žen", které v roce 1976 podstoupily umělé oplodnění. Během procedury se rozhodly, že dají smíchat spermie od svých dvou přátel gayů, aby zajistily, že nebudou vědět, který z nich je otcem. Cassidy dnes říká: "Když jsem vyrůstala, měla jsem vždy pocit, že tady je něco nepřirozeného (...). Upřímně jsem si přála, aby partnerka mé matky neexistovala. Homosexuální partneři chtějí právo na dítě, ale nezamýšlejí se, jak se to dítě bude cítit." Podle Cassidy legalizace sňatků mezi osobami stejného pohlaví nepromění tyto páry na rodinu. Takovou násilnou konstrukcí v zákoně se "vůbec nevyřeší základní otázka sebeidentity dětí. Sama mohu potvrdit, že jsem se nikdy nedokázala zbavit pocitu, že jsem jen laboratorním experimentem."

Podobnou situaci popisuje Charles Mitchell, kterého si spolu s dalšími dvěma sourozenci adoptovali dva muži žijící v homosexuálním vztahu: "Adopce homosexuálními páry je tragický sociální experiment. Homosexualita podávaná doma "na talíři" nám zničila jakoukoliv šanci žít normální život."

Všichni spolu na pochodu Gay Pride

Dawn Stefanowicz, kterou vychoval otec - homosexuál, říká: "Moje psychické a fyzické zdraví bylo neustále v ohrožení a pod tlakem právě kvůli životnímu stylu, který si vybral můj otec a jeho partneři, a to, že jsem s nimi musela žít, mě traumatizovalo. Toto vše se mi velmi těžko přiznává, protože i přes zlost kvůli zvrhlému sexuálnímu chování mého otce a jeho partnerů jsem nebyla schopná k němu a k homosexuálním svazkům říct nic negativního, a to právě proto, že jsem byla do toho vtažena."

I Jeremy Deck byl vychováván homosexuálem. Ten žil spolu s dalším mužem, který předtím opustil manželku a děti. "Měli jsme se tvářit, že to všechno bylo normální, ale cítil jsem všechno možné, jen ne to, že je to normální." Jeremy dále vzpomíná: "Víkendy byly pro mě a mou sestru noční můrou." I v jeho případě však "oponovat bylo tou nejtěžší věcí na světě. Šestileté dítě je na svých rodičích emočně závislé a nemá pocit, že má právo říci rodiči "nechci jít na to místo, nebo setkat se s těmi lidmi "." Zvláštní místa, na která Jeremy vzpomíná, byly okázalé LGBTI pochody hrdosti: "Je to zvláštní pocit stát na rohu ulice a dívat se na pochod za práva gayů, zatímco se váš otec - gay hystericky směje tzv. "Dykes on Bikes" - lesbičkám na motorkách na druhém konci ulice. Vidět tyto věci byl můj trest. Život ze mne udělal člověka nedůvěřivého. Opravdu nejsem schopen nikomu důvěřovat," uzavírá Jeremy.

104 Lúmenn Lúmenn | Web | 27. května 2018 v 10:44 | Reagovat

[103]: zaprvé, pan Hodina je magor a jeho články jsou snůška polopravd, lží a názorů z dobu kamenné (viz: http://lumenn.blog.cz/1505/zena-si-vzala-muze-co-ji-znasilnil-a-tleska). Za druhé - podle stovek vědeckých studií mají lidé vychováváni dvěma lidmi stejného pohlaví stejné problémy, jako lidé žijící s heterosexuálními rodiči. (viz https://www.respekt.cz/denni-menu/vychova-v-homosexualnich-rodinach-deti-neposkozuje-ukoncili-vedci-debaty nebo https://vtm.zive.cz/clanky/dalsi-studie-ukazala-ze-deti-homosexualnich-rodicu-jsou-v-pohode/sc-870-a-190379/default.aspx). Takže ano, určitě jsou lidé, které to traumatizovalo. Jako jsou lidé, které traumatizovali jejich hetero rodiče. Ale zkušenosti pěti lidí posbírané z internetu fakt nejsou důkaz vůbec ničeho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.