a

Ča ča ča

18. června 2018 v 22:40 | Lúmenn |  Lúmennčin veřejný deníček...
Minulý týden bylo novolunní v Blížencích a kdo věříte ta tyhlencty ezo legrácky, tak to znamená nové začátky a že vše se v dobré obrací. A kdo nevěříte, tak aspoň vězte, že to byla pravda. Teda, zatím to tak vypadá. Zatímco poslední měsíc byl po***ným navrch, od středy minulého týdne se zdá, že se to po***né podařilo vyprat. A i když ještě zůstaly nějaké ty skvrny, šudlím je pořádně, aby zmizely úplně.
Obchůdek jsem v pátek úspěšně uzavřela, obklopená mými úžasnými přáteli, kteří ho přišli vyprovodit a někteří i v sobotu přiložit ruce k dílu a vystěhovat. Už po milionté v životě si říkám, jak neuvěřitelně moc jsem vděčná za lidi, kterými se obklopená.


Přes víkend jsem si jakž takž dokázala odpočinout, nakolik to po nošení krabic, které se mi následně nastohovaly pomalu až po strop do pokoje, bylo možné. Dneska už pochopitelně nohy nahoře nemám, ačkoli bych vážně ráda, a s nějakou podivnou a nečekanou vlnou nové energie jsem se vrhla do úklidu těch zatracených krabic i do dohánění všech restů na eshopu, které se mi za poslední dny nakupily.

Ale půlkou mysli už jsem stejně ulítlá někde úplně jinde. A totiž v době postapokalyptické. Neboť už pozítří se vydáváme s naší bandou na Junktown, kde strávíme 4 úžasné dny mimo civilizaci, pokrytí prachem a nalití alkoholem. Já, jak se poslední dobou pozoruju, si vystačím s cucáním jednoho pivka za celý večer, ale atmosféra tančícího rozjuchaného davu v bizarních kostýmech mě rozhodně uvrhne do mimózního stavu i bez posilnění ethanolem. A nakolik se vyskytují problémy stran domluvy s organizátory ohledně našeho kmene, i tak cítím v kostech, že fesťák bude zase strandardně boží a plný totálně ulítlých zážitků, z nichž červi na česneku k večeři a procházka "radioaktivní" skládkou při měsíčku budou ty nejméně bizarní.


Nějaké ty frí kůl a in fotky z předchozích výletů do Pustiny jsem zveřejňovala tuhle.

Nu a pokud chcete ochutnat aspoň trošku z drsné atmosféry postapokalyptické pustiny a ještě mrknout na to, kterak můj muž figuruje v roli prince na bílém koni rezavé motorce, jukněte na zbrusu nové propagační video kmene Chcíplejch psů. A pokud se na Junktown chystáte, tak se stopro stavte zapařit do Archy, bude to určitě stát za to :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 19. června 2018 v 1:50 | Reagovat

Jak z amerického falloutího filmu, drsné!

2 Psíčumáček Psíčumáček | 19. června 2018 v 18:55 | Reagovat

To postapo je takový celkem odreagovací scifi a tam si ti lidi hezky hrajou.

větší síla je v reálém životě, když někdo vykládá, jak je slušňák a potají kreslí YES na  sekyrku. Podprahově ti pouští videjko, s dýkou před zásekem.

Ožere se na několik promile, lupe k tomu antidepkáče a hraje dál, že nicht alko, nicht antidep, k tomu.
Pak řekne fujfuj, es ix, fujfuj láska, muž a žena to vám přeci nežehná. A brodí se v bo, n a dage, sadí maso, v púro grafiích.
Úžasných, v pozadí - ou,trn, nanografiích.

Přidá k tomu úsměvy, za zády se chechtá, konce časů čeká a hlasitě se řehtá. Prodá duši, tak to sluší.

S polibkem v zahradě tiše do ucha šeptá, že apokalypse, tajně v buši tleská.

Ztlum ten total metal, budem točit, přestaň tady močit, jemným hláskem brebtá.
Dnes né pívo točit, pro cédéčko skočit.

To jsou zase kšefty, ty máš zase brebty.
Musíme už spát, přestali jsme hrát.

Cože, kdeže, nočním klubem v leže?
Noční klub už nemáme? Tak co tady hledáme?
Novým duchem vzdělaní, končí noční běhání. Pojídáme lentilky a uplácané knedlíky.
To máte verše na tu postapo akci na cestu. Ať se vám výlet zadaří.

3 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 22. června 2018 v 19:40 | Reagovat

Dobré promo :D
Přeji hodně štěstí ve změnách a novinkách ve tvém životě :)

4 Jana Jana | E-mail | Web | 24. června 2018 v 9:31 | Reagovat

Trocha toho problému s pojmutím znásilnění, ale jinak upoutalo pozornost jako málokdy co jiného než tvůj text. A znovu jsem si ověřila, že člověk by neměl odkládat věci, které chce udělat. Nestihla jsem obchůdek ... A měla jsem na to půl roku ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama